O nas

Produkcja oraz dystrybucja chemii gospodarczej.

Firma rozpoczęła swoją działalność w marcu 1997 roku.

Początkowo głównym profilem działalności firmy była tylko dystrybucja artykułów chemii gospodarczej.

Rok 2001 był rokiem przełomowym w historii przedsiębiorstwa, ponieważ profil przedsiębiorstwa zmienił się z handlowego na produkcyjny.

0
lata na rynku
0
krajów
0
produktów

Przedsiębiorstwo jest właścicielem takich marek jak X4®Spesso® czy Palladium® a także produkuje całą gamę produktów dla sieci handlowych oraz sieci supermarketów pod marką własną na terenie Polski i za granicą. 

Firma posiada własne hale magazynowe i produkcyjne wyposażone w park maszynowy umożliwiający szybkie dostosowanie się do zmieniających się trendów na rynku.

Naszymi pierwszymi a zarazem flagowymi produktami są płyny do mycia naczyń oraz mydła do mycia rąk w wielu rodzajach oraz opcjach zapachowych. W asortymencie naszej firmy znajdują się również: proszki do prania, płyny uniwersalne, żele oraz kostki i zapasy do w.c., mleczko do czyszczenia, odplamiacz oraz wiele innych produktów. Nowością w ofercie firmy są mydła antybakteryjne.

Nasze przedsiębiorstwo sprzedaje produkty na terenach Unii europejskiej jak i poza nią. Wśród dotychczasowych klientów zagranicznych można wyróżnić kontrahentów z Anglii, Szkocji, Francji, Czech, Słowacji, Słowenii, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumunii, Węgier, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny.

Od 2004 roku firma posiada certyfikat jakości ISO: 9001:2015 nr 1189/1/2004, co jest dowodem wysokiej jakości produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo. Zgodnie z przyjętą polityką jakości, celem strategicznym działań firmy jest spełnienie oczekiwań klientów oraz zwiększenie konkurencyjności poprzez sukcesywne wprowadzanie nowych produktów.