O nas

o-nas Firma rozpoczęła swoją działalność w marcu 1997 roku. Początkowo głównym profilem działalności firmy była tylko dystrybucja artykułów chemii gospodarczej. Rok 2001 był rokiem przełomowym w historii przedsiębiorstwa, ponieważ profil przedsiębiorstwa zmienił się z handlowego na produkcyjny.

Przedsiębiorstwo jest właścicielem takich marek jak Palladium®czy Spesso® a także produkuje całą gamę produktów dla sieci handlowych oraz sieci supermarketów pod marką własną. Zaufali nam między innymi: LIDL, POLOmarket, Lewiatan S.A., EKO oraz SPAR.

Naszymi pierwszymi a zarazem flagowymi produktami są płyny do mycia naczyń oraz mydła do mycia rąk w wielu rodzajach oraz opcjach zapachowych. W asortymencie naszej firmy znajdują się również: proszki do prania, płyny uniwersalne, żele oraz kostki i zapasy do w.c., mleczko do czyszczenia, odplamiacz, odkamieniacz do czajników oraz wiele innych produktów, które są tworzone pod specjalne zamówienie klienta, tak jak np. szampon samochodowy z woskiem czy też odtłuszczacz uniwersalny. Nowością w ofercie firmy są worki do śmieci o różnej pojemności, które mogą być stworzone pod indywidualne zamówienie klienta.

Firma stara się również prowadzić ekspansję na rynku światowym. Wśród dotychczasowych klientów zagranicznych można wyróżnić kontrahentów z Anglii, Szkocji, Niemiec, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Rumunii, Węgier, Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny, Czarnogóry czy Libii.

Obecnie firma posiada własne środki transportu oraz hale magazynowe i produkcyjne wyposażone w park maszynowy umożliwiający szybkie dostosowanie się do zmieniających się trendów na rynku.

                      Scaniamagazynprodukcja 1

Od 2004 roku firma posiada certyfikat jakości ISO: 9001:2001 nr 1189/1/2004, co jest dowodem wysokiej jakości produktów oferowanych przez przedsiębiorstwo. Zgodnie z przyjętą polityka jakości, celem strategicznym działań firmy jest spełnienie oczekiwań klientów oraz zwiększenie konkurencyjności poprzez sukcesywne wprowadzanie nowych produktów.